قوانین و مقررات

قوانین و مسئولیت های متقابل بیلیارد پلازا و مشتریان :

حریم خصوصی:

 1. اطلاعات هویتی مشتریان که در سایت ثبت میشود بصورت محرمانه نزد مدیر سایت خواهد بود .

خرید از سایت و نحوه پرداخت:

 1. مشتری باید اطلاعات لازم در فرم خرید را به درستی و کامل پر کند و سفارش هایی که اطلاعات آن ها ناقص باشد تا زمان اصلاح قابل ارسال نخواهند بود.
 2. خرید از سایت به روش های امن مثل درگاه پرداخت بانکی  یا کارت به کارت و ارائه رسید انجام میشود و سایت فروشگاه در جریان اطلاعات محرمانه مالی مشتری قرار نمیگیرد.
 3. درصورتی که در شبکه بانکی و درگاه پرداخت بانکی اختلالی پیش بیاید مسئولیت آن با بیلیارد پلازا نمیباشد.
 4. در صورت عدم موجودی کالا یا مشکل در ارسال اجناس , فروشگاه بیلیارد پلازا مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به حساب اعلامی مشتری واریز میکند. 

سلامت و مطابقت فیزیکی کالا ها:

 1. فروشگاه بیلیارد پلازا متعهد است تا برای جلب رضایت حداکثری مشتریان خود قبل از ارسال سفارش ها آن ها را از نظر کیفیت و سلامت فیزیکی چک کرده و سپس ارسال کند .
 2. فروشگاه بیلیارد پلازا همیشه در تلاش است تا عکس هایی که در سایت قرار میدهد از نظر شکل و رنگ و اندازه با نمونه واقعی مشابه باشد و به همین دلیل توضیحات لازم برای هر کالا از نظر رنگ و ابعاد و ... داده میشود اما ممکن است اختلاف جزعی در این موارد ذکر شده با نمونه وجود داشته باشد ( به دلایل مختلف مثل اختلاف رنگی که در نمایشگر دیده میشود با واقعیت یا اختلاف جزعی در ابعاد کالاهای تولید شده )

زمان سفارش تا دریافت و بیمه کالا ها:

 1. از آنجایی که ارسال ها توسط شرکت های واسطه معتبر مثل پست یا تیپاکس و غیره میباشد, فروشگاه بیلیارد پلازا در اولین فرصت کاری بعد از ثبت سفارش ( حداکثر 2 روز کاری ), اجناس خریداری شده را به شرکت های واسطه تحویل میدهد و پس از تحویل به شرکت های واسطه فروشگاه نقشی در زمان رسیدن بسته ها ندارد.
 2. کد رهگیری بسته ها توسط شرکت های پستی برای هر دو طرف ارسال میشود و مشتری میتواند برای آگاهی از وضعیت بسته باید از طریق شرکت پستی و کد مربوطه پیگیری های لازم را انجام دهد.
 3. مسئولیت سلامت کالا و بسته بندی تا قبل از تحویل به شرکت های واسطه با فروشگاه و بعد از آن با خود شرکت های واسطه میباشد .
 4. بسته های ارسالی توسط خود شرکت های پستی بیمه معادل ارزش بسته میشوند و در صورتی که بسته مفقود شود یا بصورت ایراد دار به مشتری برسد شامل بیمه خواهد شد ( مشتری باید بسته هایی که در حین حمل آسیب دیده اند را ظرف 48 ساعت از طریق شرکت پستی پیگیری کند)
 5. زمان رسیدن بسته ها با توجه به فاصله مبدا تا مقصد بین حدود 24 ساعت تا 5 روز میباشد.

مرجوع کردن کالا:

مرجوع کردن اجناس در شرایط زیر قابل قبول است:

 1. کالای ارسال شده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد.
 2. دلیل موجهی که توسط سایت قابل پذیرش باشد 

شرایط مرجوع کردن:

 1. اجناس استفاده نشده باشند ( در شرایط اولیه زمان ارسال باشند ).
 2. در حین حمل توسط شرکت های واسط آسیب ندیده باشند.
 3. بیشتر از 7 روز از زمان دریافت نگذشته باشد.

هزینه عودت کالا:

 1. در صورتی که دلیل عودت کالا ایراد یا اشتباه از طرف بیلیارد پلازا باشد پس از دریافت اجناس مرجوعی توسط فروشگاه, کل مبلغ اجناس به همراه مبلغ کرایه حمل به حساب اعلامی مشتری واریز خواهد شد (ظرف حد اکثر 24 ساعت).
 2. درصورتی که دلیل عودت ایراد یا اشتباه از طرف بیلیارد پلازا نباشد و بیلیارد پلازا با عودت موافقت کند میزان 20 درصد از مبلغ پرداختی کسر و مابقی به حساب مشتری واریز خواهد شد (ظرف حداکثر 48 ساعت).ضمنا هزینه های کرایه حمل با مشتری خواهد بود.

موافقت نامه:

خرید از بیلیارد پلازا به منزله پذیرش قوانین فوق میباشد.